Menü
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

1-) Herbalife Ürünleri Kilo Yönetiminde İşe Yarar mı?

Kişiye özel planlar ve düzenli takip ile şu ana kadar binlerce insana sonuç aldıran planımıza katılın.


2-) Ürünleri Bırakınca Kilo Alır Mıyım?

Kilo vermek kadar kilonuzu koruma altına almak da bir süreç ve bu aşamada mutlaka denetimli bir koç desteği almalı ve toplulukla ilerlemelisiniz.
Planlarımızdan birine katılmak size özel paketlerimizi seçtikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz.


3-) Herbalife Ürünlerinin Yan Etkisi Var Mı?

Herbalife ürünleri insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir olumsuz içeriğe sahip değildir. Bununla birlikte gıda güvenliği ne kadar yüksek olursa olsun her gıda takviyesi için uygun değildir. Bu nedenle mutlaka size özel bir için başvurmalı ve düzenli takip edilmelisiniz.


4-) Üye Olmanın Herhangi Bir Bağlayıcılığı Var Mı?

Herbalife üyeliği herhangi bir satın alma zorunluluğu içermez. Her 2 tip üyeliğimizde de çeşitli haklar ve avantajlar yer almaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


5-) Ürünleri Kullanırken Spor Yapmalı Mıyım?

Spor ve egzersiz bir yaşam tarzı şeklidir. Yalnızca kilo vermek için değil, hayat boyu sürdürmek için hafif tempolu bir egzersiz planını önermekteyiz.

6-) Herbalife Ürünleri İçin Koç Gerekli Mi?

Herbalife ürünleri kullanımını bir koç eşliğinde kullandığınızda alacağınız sonuç daha etkili olacaktır.

7-) Koçluğunuz Ücretli Mi?

Ayrıcalıklı müşteri ve üyelerimize yaptığımız danışmanlık ve koçluk planı için ek bir ücret talep etmiyoruz.

8-) Herbalife Ürünleri Güvenli Mi?

1980 yılından bu yana Dünya'nın 90'dan fazla ülkesinde her gün milyonlarca memnun müşterimiz ürünlerimizi yaşamlarını daha da iyileştirmede, aktif yaşamlarını desteklemekte ve kilolarını yönetmede tercih etmektedirler. En yakın zamanda bir planımıza katılmanızı öneririm.

9-) Herbalife İle 1 Ayda Kaç Kilo Veririm ?

Herbalife ürünleri bir zayıflama ürünü değildir ve hiç kimse size 1 ayda şu kadar kilo vereceksin iddiasın da bulunmaz. Geçmiş diyet öykülerinizin ne zaman nasıl kilo aldığınız, metabolizmanız da engelleyici faktörlerin olup olmadığı, genel yaşam tarzı değişkenliği sizi nasıl bir sonuç yaratacağında etkilidir. Lütfen kişiye özel bir plan için bizimle iletişime geçiniz. 

10-) Herbalife Ürün Fiyatları Neden Değişken?

Herbalife ürünleri yalnızca Türkiye Herbalife şirketi ve bizler gibi lisanslı resmi Herbalife üyeleri tarafından satılmaktadır. Kendi güvenliğiniz için Ayrıcalıklı Müşteri programımıza katılın ürünleri bize bağlı olarak şirket ana deposundan almanızı tavsiye ediyoruz.

11-) Herbalife Ürünleri İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilebilir?

Herbalife ürünleri her hangi bir hastalığın iyileştirilmesin de ya da önlenmesinde her hangi bir iddia içermemektedir.

12-) Emziriyorum Ürünleri Kullanabilir Miyim?

Emzirme çok özel bir süreçtir bu süreçte ek gıdaya geçene kadar herhangi bir diyet planına girmek yerine bolca yeşil sebzeler ve su içerek, çocuğunuza odaklanmanızı, egzersiz planı yaratıp kilo almayı durdurmanızı öneririm.

Herbalinefit