Menü
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat ve İade

Sipariş Teslimleri
Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 5 iş günü (Pazartesi-Cuma)  içerisinde adresinize teslim edilir. Hava şartların duruma göre gecikmeler olabilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. 
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 

Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir. 

Ürün Portföyümünüz
https://www.herbalinefit.com etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı,bölücü ve ya kışkırtıcı ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez. 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine https://www.herbalinefit.com adresine göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.